MZD Connect

З метою поєднати максимальну безпеку керування автомобілем та надати можливість водієві мати доступ до всієї необхідної інформації і залишатись «на зв’язку» Mazda створила абсолютно інтуїтивно зрозумілу систему «спілкування» з автомобілем, що отримала назву Mazda Connect.
Система Mazda Connect вперше з’явилась на Mazda3 покоління Skyactiv у 2013 році, та була надалі розвинена і застосована на оновлених Mazda6 та СХ-5 на початку 2015, а також у автомобілі класу міні - Mazda2, що був представлений в Україні восени 2015 року.

Mazda Connect дозволяє:

  1. Інтуїтивно легко та швидко, не відволікаючись від дороги, керувати розважальною системою за допомогою джойстика , керування на кермі або голосових команд.
  2. Чітко та швидко зчитувати та сприймати інформацію що напряму відноситься до керування автомобілем, у прямому полі зору водія.
  3. Налаштовувати параметри системи під конкретного користувача.
  4. Підключати до системи зовнішні пристрої через Bluetooth або USB та синхронізувати їх контент із комунікаційною та розважальною системами автомобіля.
  5. Підключатись до мережі Інтернет за допомогою телефону та залишатись на зв’язку навіть під час подорожі.
  6. Легко та швидко керувати налаштуванням навігаційної системи, як за допомогою сенсорного дисплею , так і за допомогою джойстика.

Важливо: під часу руху, із метою мінімально відволікати водія від дороги, керування системою через сенсорний дисплей автоматично блокується. Можливе керування лише за допомогою джойстика HMI або кнопками на кермі.

7-дюймовий кольоровий сенсорний TFT-монітор

7-дюймовий кольоровий сенсорний TFT-монітор, розташований у верхній частині центральної консолі, у безпосередньому доступі....

Детальніше
Проекційний дисплей Active Driving Display

Проекційний дисплей Active Driving Display, розміщений у безпосередньому полі зору водія таким чином, що для зчитування інформації про швидкість руху автомобілю, та напрямку руху...

Детальніше
Джойстик мультимедійної системи HMI-командер

Джойстик мультимедійної системи HMI-командер, конструкція і розташування якого дозволяє здійснювати управління...

Детальніше
Елементи управління, розташовані на кермі

Елементи управління, розташовані на кермі дозволяють здійснювати управління основними функціями розважальної системи, спілкуватись по телефону, не відриваючи рук від керма...

Детальніше
Голосове управління

Голосове управління. Інтелектуальна система голосового управління дозволяє змінювати радіостанції, прокладати маршрут або шукати телефони в адресній книзі не відриваючи руки...

Детальніше