Гарантія

Гарантійні зобов'язання

На нові автомобілі Mazda, які реалізовані офіційним Дилерським підприємством, або іншим уповноваженим Дилером Mazda в Україні, встановлений гарантійний термін експлуатації 36 місяців (3 роки) або 100 000 км. пробігу, що настає першим, починаючи з дати продажу першому власнику.

Наш Сервісний центр замінить або відремонтує деталі, які виявилися дефектними під час гарантійного періоду, за умови дотримання правил експлуатації та своєчасного проходження регулярного технічного обслуговування у мережі уповноважених дилерів та сервісних партнерів Mazda.

Регулювання

Сервісні регулювання виконуються безкоштовно впродовж перших 3 місяців або 6 000 км. пробігу, що настає раніше, починаючи з дати продажу.

Сервісними регулюваннями вважаються невеличкі ремонти, які переважно не пов'язані із заміною деталей: такі як - балансування коліс, регулювання кутів установки коліс, натягнення привідних ременів, регулювання тросів перемикання автоматичної трансмісії, регулювання замків дверей, капота, кришки багажника.

Дозаправка холодоагенту кондиціонера повітря проводиться безкоштовно впродовж 1 року з дати продажу (при необхідності). Гарантія на акумуляторну батарею встановлюється строком на 1 рік.

Гарантія на фарбування

Ця гарантія дійсна впродовж перших 36 місяців (3-х років) незалежно від пробігу, починаючи з дати продажу першому власникові за умови дотримання власником правил експлуатації автомобіля та щорічної перевірки стану кузову у дилерській мережі.

Гарантія проти крізної корозії кузова

Наш Сервісний центр або інший уповноважений Дилер або Сервіс-партнер Mazda в Україні безкоштовно відремонтує пошкоджені металеві панелі кузова автомобіля в разі виявлення дефектів матеріалів (або їх обробки) з крізною корозією зсередини назовні, за умови дотримання власником правил експлуатації автомобіля та щорічної перевірки стану кузову.
Дана гарантія дійсна впродовж 144 місяців (12 років) починаючи з дати продажу першому власникові, незалежно від пробігу.

Гарантія на оригінальні запчастини і аксесуари

Ця гарантія поширюється на оригінальні нові або відновлені запасні частини та аксесуари Mazda, які реалізовано та встановлено на нашому Сервісному центрі, або на Сервісному центрі іншого уповноваженого Дилера або Сервіс-партнера Mazda в Україні.

За цією гарантією наш Сервісний центр, або інший уповноважений Дилер або Сервіс-партнер Mazda в Україні безкоштовно відремонтують або замінять будь-яку запасну частину чи оригінальний аксесуар, що матимуть дефект(и). Гарантія починає діяти з дня встановлення запасної частини або аксесуара на автомобіль уповноваженими Дилерами або Сервіс-партнерами Mazda в Україні (впродовж 1-го года без обмеження пробігу). На всі деталі, що були встановлені в ході гарантійного ремонту, гарантія діє на період до закінчення гарантійного строку на автомобіль.

З питань стосовно гарантійного ремонту Вашого автомобілю на нашому Сервісному центрі Ви можете звернутися за телефоном: (03722) 4-08-00,
(050) 434-33-63.