Перевірте Вашу Mazda

Шановні власники Mazda!

Ми дякуємо Вам за вибір та прихильність до бренду Mazda, щиро сподіваємося, що, перебуваючи за кермом автомобіля Mazda, Ви отримуєте справжнє задоволення від водіння.

Піклуючись про безпеку експлуатації автомобілів та задоволення клієнтів, компанія Mazda Motors Corporation проводить Спеціальні Сервісні Кампанії. Метою таких кампаній є перевірка технічного стану, поліпшення якості елементів та систем конструкції автомобілів Mazda. Такі кампанії виконуються абсолютно безкоштовно на всіх Офіційних Авторизованих Сервісних центрах Mazda для автомобілів гарантійного та післягарантійного періоду.

Щоб перевірити, чи попадає Ваш автомобіль під дію всіх Спеціальних Сервісних Кампаній, Ви можете ввести VIN номер свого автомобіля в поле «VIN номер Вашого автомобіля» та натиснути кнопку «Пошук». Якщо Ваш автомобіль потрапив під дію Спеціальної Сервісної Кампанії, Вам буде надано коротку інформацію про зміст кампанії. В цьому випадку, Вам потрібно якнайшвидше звернутися до найближчого до Вас офіційного сервісного центру Mazda. У випадку, якщо у Вас виникли питання, заповніть прикладену форму «Бажаєте запитати?» і наші фахівці дадуть Вам відповідь в найкоротші терміни.

З повагою, служба технічної підтримки Mazda.

Пошук кампаній по VIN автомобіля: