Mazda CX-9 – перевершуючи ваші сподівання!


  Останнє покоління флагманського кросоверу Mazda СХ-9 дебютувало на ринках Північної Америки у 2016 році та було розраховано здебільшого на сімейну аудиторію. Та вже незабаром після дебюту, цей 7-місний кросовер набув нових вдосконалень, щоб підняти задоволення як водія, так і пасажирів на найвищий рівень .

  Mazda CX-9 викликає однакове захоплення, коли дивишся на нього, сидиш у салоні або подорожуєш у ньому, і залишається гідним найвищих похвал завдяки висококласному дизайну, преміальному оснащенню інтер’єру, натхненному задоволенням від керування та інноваційними технологіями SKYACTIV.

  Цей автомобіль є втіленням досягнень Mazda у сфері інноваційних силових агрегатів, захопливого динамічного руху, преміальної якості та еволюції відзначеного численними нагородами дизайну «KODO – Душа Руху». Сфера його використання майже необмежена завдяки безпроблемній експлуатації за будь-якої погоди з системою повного приводу I-ACTIV та одними із найкращих у класі показниками витрати пального.

  Mazda СХ-9 - не знає перешкод!

   

   

  Турбований 2,5л. бензиновий двигун SKYACTIV

  Новий колір Soul Red Crystal

  Точне рульове керування за допомогою технології G-vectoring control

  Преміум аудіо-система BOSE

  Cвітлодіодні фари

  Максимальна швидкість:
  210 км/год

  Прискорення:
  100 км/год за 8,6 сек.

   

  Флагман модельної лінійки Mazda

  Драйв

  Турбований 2,5л. бензиновий двигун SKYACTIV із 6-ти ступеневою автоматичною коробкою приємно здивує прихильників попередніх поколінь СХ-9 своєю економічністю у комбінації з потужністю – 231 л.с. із крутним моментом 420 Нм/2000 об.хв та із витратою палива 13л/100км у місті.
  Почуватися впевнено за кермом – просто необхідно. Технологія повного приводу, i-ACTIV AWD, діє автоматично, щоб допомогти водієві реагувати на повсякчас змінні умови руху.

  Драйв

  G-Vectoring Control

  Комфорт

  Безпека

  Галерея СХ-9 в кожній деталі

  3D огляд Відкрийте для себе СХ-9 в кожній деталі

  Кольори оберіть колір для своєї СХ-9

  *
  Дізнайтесь більше
  Комплектації та Ціни
  Завантажити брошуру
  Аксесуари
  Детально про CX-9