ДИЗАЙН KODO


  Сила дизайну KODO полягає у пропорціях – видовжений капот, обтічна кабіна, 20-ти дюймові диски та короткі звіси забезпечують стабільність і дозволяють постійно відчувати енергію, готову до прориву. А нова п’ятикутна ґратка радіатора та разючий дизайн передніх фар не залишить байдужими нікого з оточуючих. Все це створює образ, у якому поєднуються чистота, простота та японська естетика.

   

  MACHINE GREY – ФАРБА ТАКОЖ ІННОВАЦІЯ


  Новий колір Machine Grey — це нова фірмова фарба від Mazda, що пропонує лоск і глибину, властиву концептуальним автомобілям. Насичений відтінок є результатом безлічі інновацій у технології нанесення. Лусочки алюмінієвої фарби викладають рівномірним візерунком, паралельним поверхні панелей кузова Mazda CX-9, забезпечуючи глибину кольору з насиченим та розкішним блиском.

   
   

  ІНТЕР’ЄР


  Mazda CX-9 пропонує безпрецедентний комфорт, легкий доступ до технологій та вдосталь простору для кожного. Щоб створити кабіну, зосереджену навколо водія, ми взяли до уваги кожну деталь. Від того моменту, коли ви опиняєтеся за кермом, ваші персоналізовані налаштування сидіння водія — включно з підтримкою попереку — допомагають підвищити ваш комфорт як під час довгих, так і під час коротких поїздок. Ніякий шум та галас не зможуть завадити спілкуванню водія та пасажирів у салоні Mazda CX-9 завдяки прекрасній звуко та шумоізоляції, які допомагають зберегти спокій та затишок у салоні. Оздоблене шкірою кермо й важіль перемикання передач додають відчуття розкоші. Сучасна, непереобтяжена панель приладів допомагає зосереджуватися на дорозі, при цьому будучи гармонійною й інтуїтивно зрозумілою.

   
   

  MZD CONNECT ТРИМАЄ НА ЗВ’ЯЗКУ


  Система MAZDA CONNECT робить доступ до інформації та розваг максимально легким і зручним. До її опцій входить аудіо, користування телефоном за допомогою голосових команд, навігатор і т.д. І всім цим дуже просто користуватися завдяки мультифункціональному перемикачу та повноколірному дисплею.

   

  КОЛЬОРОВИЙ ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ НА ЛОБОВЕ СКЛО (ADD)


  Проекційний дисплей дозволяє водієві отримувати інформацію, не відволікаючись від дороги. Його проекція виводиться безпосередньо на лобове скло лише на чотири градуси нижче лінії погляду водія під час керування із фокусною відстанню 2,6 м. За допомогою цього дисплея можуть відображатися інструкції навігаційної системи, вказівки щодо вибору смуги руху, обмеження швидкості, попередження систем моніторингу «сліпих» зон.

  ВИСОКОЯКІСНА АКУСТИЧНА СИСТЕМА BOSE® ОБ’ЄМНОГО ЗВУЧАННЯ


  Кожен автомобіль має свій власний акустичний підпис. Щоб створити особливе, неповторне звучання у салоні CX-9, Mazda об’єдналася з Bose® й тісно співпрацювала, враховуючи сотні факторів, від розміру кабіни та матеріалів до розміщення сидінь та унікальних звукових варіацій сучасних цифрових пристроїв. І як результат маємо фірмову систему Mazda Sound, що підкреслює потужність, чистоту та образність. За допомогою системи Bose® Premium Sound System з технологією об’ємного звучання Centerpoint® 2, музика ідеально гармоніює зі структурою кабіни CX-9. Ця система включає 12 високопродуктивних динаміків 12 Bose® та патентовану технологію з обробкою сигналу Bose® SurroundStage® та приглушенням шуму AudioPilot® 2. Як у кабіні CX-9, так і на задніх сидіннях Mazda Sound пропонує багате, соковите звучання, що складе конкуренцію живому концерту.