Огляд

Флагман нового покоління Mazda - автомобіль Mazda6 - бездоганне втілення дизайнерської концепції KODO, технологій Skyactiv і комплексу систем проактивної безпеки i-Activsense розширює свою присутність на ринку України. Автомобіль Mazda6 шостого покоління дебютував у 2013 році і з того часу отримав понад 40 престижних нагород у всьому світі, в тому числі титул автомобіля року за версією RJC (Японія), вищу нагороду IIHS TOP SAFETY PICK + (Страховий інститут дорожньої безпеки, США), здобув звання абсолютного автомобіля року в багатьох країнах світу, і титул «Автомобіля року в Україні 2014» в середньому класі, а також увійшов до трійки фіналістів всесвітнього конкурсу «Дизайн Року».

Наприкінці листопада 2015 року в Україну, єдину з країн СНД, розпочато поставки оновленої Mazda6, також із дизельним двигуном, який є фаворитом серед покупців Mazda не лише у Європі, а й у себе на батьківщині, в Японії. Взагалі в Японії, країні, де зазвичай дизельні двигуни не користуються попитом, кардинальне збільшення продажів дизельних автомобілів – з 9 тис. у 2011-му році до 80 тис. у 2015-му пов'язане саме із появою нового покоління автомобілів Mazda із дизельним двигуном Mazda Skyactiv-D.

Переваги дизельного двигуна Mazda Skyactiv-D вже добре відомі багатьом і в Україні на прикладі Mazda CX-5 – висока потужність, найвищий крутний момент у своєму класі, низька витрата палива та перевірена надійність.

Mazda6 Дизель на український ринок постачається з двома модифікаціями 2,2-літрового дизельного двигуна - потужністю у 150к.с і 175к.с. Витрата палива становить від 6л/100 км у місті і від 4,8л/100км в комбінованому циклі. В Україні Mazda6 Дизель представлена у трьох комплектаціях Touring, Style+ та Premium , всі з 6-ти ступінчастою автоматичною коробкою передач Skyactiv-Drive

 • Екстер'єр
 • Інтер'єр
 • Галерея
 • Кодо

  Екстер'єр


  Інколи здається, що цей автомобіль – не для дороги. Він – для подіуму, для авто шоу світового масштабу, для того, щоб віддзеркалювати численні фотоспалахи та бути на обкладинках журналів. Але ж саме такого красеня ти вартий! Поглянь в його LED-очі, на його мужній профіль та стрімкий силует. В ньому прихована сила, яка точно впорається зі всіма складнощами шляху...

  Читати більше
 • Mazda Ersatzteile

  Інтер'єр


  Сядь за кермо. Відчуй яке зручне та надійне крісло – як у боліді. Саме таке потрібно для впевненості за кермом. Уважно озирнись навколо – один-єдиний раз. Більше тобі не потрібно буде шукати поглядом кнопки, відволікаючись від дороги. Ти будеш інтуїтивно та легко управляти всіма системами, так, наче автомобіль – це продовження тебе самого.

  Читати більше
Дізнайтесь більше
Специфікації та ціни
Аксесуари
Загрузить брошюру