A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: templates/header.php

Line Number: 34

Огляд

Mazda завжди прагнула постійного та безперервного вдосконалення всіх моделей, які вона створює. Зазвичай, автовиробники намагаються досягти такого покращення за рахунок технологій та постійного збільшення рівня якості свого продукту. Звичайно, це все також про Mazda. Найсучасніший комплекс технологій SKYACTIV та концепція дизайну «KODO-душа руху» вже принесли успіх та прихильність власників нового покоління моделей Mazda по всьому світу. Однак, Mazda ніколи не обмежувалась традиційним шляхом, а знаходила свій, унікальний, змінюючи усталені підходи та ламаючи стереотипи. Як і наші клієнти, котрі обирають свій автомобіль серцем, завжди прагнучи його досконалості та вірності на довгі роки. Саме тому, працюючи над черговим оновленням, Mazda хотіла продемонструвати своїм клієнтам прагнення не тільки створити унікальний з точки зору технологій та якості продукт, а й зробити зв’язок між автомобілем та його власником ще міцнішим та емоційнішим. В результаті, Mazda CX-5 – це втілення побажань, прагнень та зауважень власників Mazda. Це втілення саме Ваших ідей, які для Mazda стали демонстрацією, декларацією та обов’язком безперервного докладання зусиль до відповідності вимогам своїх клієнтів, не тільки шляхом створення та втілення нових технологій, а й шляхом реалізації тих ідей, які роблять цей продукт ще більш вишуканим і важливим для свого власника.

 • Екстер'єр
 • Інтер'єр
 • Галерея
 • Кодо

  Екстер'єр


  Уяви собі великого гепарда, який причаївся у схованці і стежить за всім, що може чекати навколо. Його погляд сконцентрований, зосереджений і, водночас, блискучий, тому що він знає, що він – господар і там, де для інших небезпека, для нього – пригода. Його м’язи напружені, адже потрібно бути готовим будь-якої миті стрімко рушити вперед.

  Читати більше
 • Mazda Ersatzteile

  Інтер'єр


  В салоні Mazda СХ-5 кожна деталь продумана так, щоб перемагати. Зручні крісла з надійною підтримкою – для впевненості при проходженні поворотів і комфорту у дальній подорожі. Ергономічне розташування приладів та елементів управління ними – для інтуїтивного керування та мінімального відволікання водія від дороги.

  Читати більше
Дізнайтесь більше
Комплектації та Ціни
Завантажити брошуру
Аксесуари