Нова Mazda3: жага лідерства

Компанія Mazda здавна має славу творця автомобілів, що вирізняються нестримним спортивним характером. Тож, цілком природньо, що ця схильність до динаміки та драйву втілилась в новій Mazda3. Незважаючи на численні  ознаки сімейного автомобіля «на кожен день», в її грудях б'ється серце справжнього спорт-кара.

Її вигляд, що межує із зухвалістю, вражає з першого погляду.  При цьому, і седан, і хетчбек –  однаково контрастно вирізняються на тлі інших компактних автомобілів. Салон Mazda3 – це комфортна атмосфера, що створена вишуканим дизайном, якісними матеріалами та ергономікою компонування. Місце водія спортивного стилю, дає приємне відчуття природнього злиття з автомобілем.

Високоефективні системи безпеки – невід`ємна риса нової Mazda3. Широка система функції нової Mazda3 забезпечує високий рівень безпеки. І кожна з них – від адаптивної системи переднього освітлення до системи динамічної стабілізації –  працює на єдиний результат: надійний захист водія і пасажирів.

Динаміка Mazda3 також здатна створювати незабутні враження. Двигун, сукупно із оновленою гальмівною системою та коробкою передач надає новій Mazda3 більш ніж достатньо потужності та маневреності. Зниження маси в порівнянні з першим поколінням Mazda3 означає, що зростає економія палива.

Тож, нову Mazda3 можна впевнено називати автомобілем, що створений дарувати абсолютне задоволення від керування.

Правові умови Мапа сайту ТОВ «ВЕСТ АВТО» - Група компаній «НІКО»