ЦСК

Цифрова сервісна книжка

Огляд цифрової сервісної книжки (ЦСК)

З впровадженням компанією Mazda “Цифрової Сервісної Книжки”, весь спектр послуг ЦСК, які надаються після продажу автомобіля, представлений на новітньому технологічному рівні. Придбання і експлуатація нового автомобіля, чи навіть парку автомобілів - це велика інвестиція. Захист такої інвестиції, аби гарантувати Вам найвищу якість перепродажу, вимагає високої якості технічного обслуговування. Це підкріплюється веденням точних і постійних записів про кожен факт виконання планового техобслуговування. Донині така історія фіксувалася в паперових сервісних книжках, які зберігалися власником. Але сервісним книжкам може бути завдана шкода, вони можуть бути втрачені, а також, можливе внесення неточних або навіть неправдивих даних.

Все змінилося із впровадженням “Цифрової Сервісної Книжки”.

Записи ЦСК для нових моделей автомобілів Mazda зберігаються у центральній системі Mazda, доступ до якої здійснюється через мережу Інтернет. Авторизовані ремонтні компанії здійснюють доступ до записів “Цифрової Сервісної Книжки” на порталі компанії Mazda, аби відновити історію обслуговування кожного зареєстрованого автомобіля після того, як буде виконано кожне планове обслуговування, інспекція кузова або післягарантійне обслуговування. Після проведення чергового обслуговування співробітники СТО роздрукують і вкладуть у Вашу паперову сервісну книжку виписку з реєстру записів про Ваш автомобіль Mazda.

Роздрукована повна історія регламентних обслуговувань машини, безумовно, підвищить ціну Вашого автомобіля за умов перепродажу. Наші зусилля спрямовані на те, аби зробити процес обслуговування Вашого автомобіля ще приємнішим і зручнішим для Вас.

Ваша історія обслуговування

Історія сервісних обслуговувань для автомобіля з ЦСК зберігається в Інтернеті, в центральному сховищі Mazda. Це гарантує безпечне, акуратне і постійне ведення історії обслуговувань Вашого автомобіля.

Співробітники ремонтної майстерні повинні роздруковувати виписку з центральної системи Mazda, яка має підтвердити виконання сервісного обслуговування Вашого автомобіля, і поставити на неї штамп.

Збереження записів в актуальному стані

Своєчасно надаючи автомобіль у сервісну мережу для проходження ТО і оновлення записів в ЦСК, Ви зберігаєте його цінністьі захищаєте Ваші інвестиції.

Як отримати ЦСК

Всі нові автомобілі Мазда, продані з 1 серпня 2007 мають ЦСК як стандарт.

Якщо Ваш автомобіль був придбаний до 1 серпня 2007 року але після 1 жовтня 1998 року, ви можете отримати безкоштовну можливість вести ваші записи про техобслуговування на порталі Мазда. Просто спитайте сервіс-консультантів  ДП "АВТО Інтернешнл" внести ваш автомобіль до ЦСК під час Вашого візиту на СТО.