Запчастини

Справжня турбота

ДП "АВТО Інтернешнл" є офіційним імпортером і дистриб'ютором запасних частин до автомобілів Mazda на ринку України. У будь-якому офіційному дилерському центрі ми пропонуємо:

1. Широкий спектр оригінальних запчастин (більше 15 000 найменувань) до автомобілів Mazda по всьому модельному ряду Mazda, що імпортується до України.

2. Замовлення і доставку запасних частин, відсутніх на центральному складі у Києві, у найкоротший термін.

3. На реалізовані запасні частини надається гарантія:
- на оригінальні запасні частини терміном 1 рік без обмеження вибігу автомобіля;
Гарантія надається на запасні частини які встановлені на авторизованих сервісних центрах Mazda ДП "АВТО Інтернешнл" або на АСЦ офіційного дилера.

4. ЩОДНЯ здійснюється експрес - доставка запасних частин на склади дилерів.

Оригінальні високоякісні запчастини Mazda виготовлені з такою ж ретельністю і точністю, як і ваш автомобіль Mazda. Вони ідеально виконують свою функцію і безвідмовно працюють. Крім того, на оригінальні запчастини дається гарантія Виробника.

Панелі кузова Mazda

Використання оригінальних запасних частин кузова означає збереження гарантії на кузов 12 років від крізної корозії. До того ж, в екстреному випадку, кузов Вашої Mazda буде працювати згідно з встановленими технічним характеристикам.

Моторна олива MAZDA ORIGINAL OIL

Моторна олива MAZDA ORIGINAL OIL була спеціально розроблена для двигунів Mazda та нових автомобілів SKYACTIV. Для досягнення максимальної ефективності і найкращих характеристик двигунів, а також збільшення терміну їх служби компанія Mazda налагодила співпрацю з компанією Total, однією з провідних компаній у галузі виробництва змащувальних олив. В результаті спільно проведених наукових досліджень на виробництві двигунів Mazda була створена спеціальна олива MAZDA ORIGINAL OIL, яка призначена для використання в двигунах автомобілів Mazda.

Охолоджувальна рідина Mazda

У екстремальних умовах експлуатації і при екстремальних температурах довкілля оригінальна високоефективна охолоджувальна рідина Genuine Mazda Super Coolant забезпечує надійну роботу двигунів Mazda у будь-яку пору року.
Genuine Mazda Long Life Coolant (FL22) - відмінна високоякісна охолоджувальна рідина зі збільшеним терміном використання. Заміна рідині буде потрібна лише через 11 років або 200000км (цей термін дійсний для нових автомобілів). Вона ефективно працює при температурах до -44°C.

Автомобільні фільтри Mazda

Оригінальні повітряні та оливні фільтри Mazda розраховані на ефективну взаємодію з двигуном Mazda в любих режимах роботи. Фільтруючий елемент забезпечує необхідну якість фільтрації оливи та повітря со збереженням потужності двигуна та продовження терміну його служби. Якщо повітря очищати не якісно, вся тверда суспензія яка знаходиться в ньому (головним чином, пил) може потрапити в середину двигуна і діятиме як абразив. Досить скоро це призведе до погіршення роботи двигуна і, в кінцевому рахунку, до передчасного виходу його з ладу.

Фільтр салона:

Він видаляє різні забруднюючі речовини, наприклад пил, пилок, сажу, а також поглинає неприємні запахи і гази.

Влітку пилок може викликати алергічні реакції. Дороги з інтенсивним рухом також є одним з основних джерел забруднення, тому, якщо ви проводите багато часу в автомобілі в межах міста, даний фільтр буде для вас просто необхідний.