CTO M{ZD{

СТО Mazda ТОВ "ВЕСТ АВТО"

Адреса: вул.Головна 265-Н
Тел.: (03722) 4-08-00
Сергій Козьмук
Сергій Сабадаш
Андрій Федоруца:
Режим роботи:
Пн.-Сб. - з 09:00 до 18:00
з 13:00 до 14:00 - перерва
Нд. - вихідний

ШАНОВНІ ВЛАСНИКИ АВТОМОБІЛІВ MAZDA,  ДО ВАШИХ ПОСЛУГ НА СТО MAZDA:

Сервісний центр ТОВ "ВЕСТ АВТО" у Чернівцях

СТО Mazda ТОВ "ВЕСТ АВТО"  є сучасним сервісним центром загальною площею 1770 кв.м., який одночасно може обслуговувати до 20 автомобілів.

На СТО встановлено одинадцять підйомників провідних фірм-виробників автосервісного устаткування, двостійкові Zippo, Nusbaum, для загальноремонтних робіт, чотиристійкові Ravaglioli для забезпечення установки кутів коліс.

Робота підвіски автомобіля діагностується на лінії VIC3000 фірми SUN, яка дозволяє визначити і вивести на друк параметри амортизаторів и ефективність роботи гальм.

Регулювання кута встановлення колеса виконується за допомогою лазерного пристрою FWA 411 фірми Воsch, який має в базі даних автомобілі усіх марок, усіх світових виробників і виконує регулювання відповідно до кожної моделі.

Діагностика несправностей двигуна виконується модельним діагностичним устаткуванням M-MDS, універсальним діагностичним устаткуванням МОТ-251 фірми Воsch, а так же допоміжним устаткуванням, таким як газоаналізатори, компресометри, димоміри та ін.

Діагностичне устаткування M-MDS дозволяє виявити всі негаразди не тільки в управлінні двигуном, але й в інших системах: підігріві сидінь, кодуванні іммобілайзірів. Також за допомогою цього устаткування можна провести перепрограмування блоків управління двигуном і автоматичною коробкою передач. Капітальний ремонт двигунів відбувається з використанням найбільш передового обладнання. Ремонтні роботи виконуються у суворому дотриманні вимог заводу-виробника і з застосуванням спеціального інструменту, який постійно поповнюється з виведенням на ринок нових моделей автомобілів марки Mazda.

Відновлювальні кузовні роботи виконуються на високотехнологічному устаткуванні "Авторобот-4", із застосуванням вимірювальної системи і постійно оновлюваних баз даних по вимірах і контрольних точках кузов всіх автомобілів, що випускаються у світі. Для зварки деталів кузова застосовується ряд зварювальних технологій, зокрема, для зварювання алюмінію, неіржавіючої сталі.

Для заміни задній крил  використовується два високочастотних зварювальних апарати CompuSpot 800HF, які збільшують продуктивність праці і виконують ремонт автомобіля відповідно до технічних вимог виробника. CompuSpot 800HF – це універсальний апарат, який може використовуватися для контактного точкового зварювання, для виконання однобічного зварювання, для виконання безперервного зварного шову, для усаження робочої поверхні нагріванням.

Колір кузовів и окремих деталей виконується матеріалами фірми "Глазуріт" у фарбувальній камері Blowtherm. Прискорення процесу сушення, який застосовується для виготовлення матеріалів виконується інфрачервоною установкою CUREMASTER TWIN. Система підбору фарб "Колор Профи" дозволяє підібрати будь-який відтінок кольору автомобілю, з урахуванням його віку і стану. При підготуванні автомобіля до фарбування, використовуються матеріали фірми 3М, що дозволяє досягти дуже високої якості робіт. В якості додаткової послуги виконується полірування лакофарбного покриття автомобіля і покриття захисною тефлоновою плівкою.

Робітники СТО мають високий рівень професійної підготовки і великий досвід роботи. Регулярна участь у спеціалізованих тренінгах дозволяє їм постійно вдосконалювати свою майстерність.

Тільки на нашій СТО технічний персонал навчений і атестований за методикою Mazda Motor Corporation – MAZDA MASTERS.  Робітники СТО проходять навчання з улаштування, обслуговування і ремонту кожної нової моделі автомобіля Mazda у технічному центрі на базі ДП "АВТО Інтернешнл".  Більшість робітників – спеціалісти з великим досвідом по технічному обслуговуванню автомобілів Mazda з від 3 до 12 років.