A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: templates/header.php

Line Number: 34

Огляд

Маленький автомобіль, високі технології

Mazda2 нового покоління встановлює нові стандарти у своєму класі. Цей автомобіль створений з метою змінити сам підхід до сприйняття машин класу «Суперміні». Ключове слово для Mazda2 - «більше». Більше місця за рахунок більшої довжини і більшої колісної бази, більше комфорту - завдяки передовим технологіям SKYACTIV та дизайнерської концепції KODO – душа руху. Нова Mazda 2 успадкувала багато передових технологій від Mazda3 та інших представників нового покоління Mazda, ставши втіленням цінностей і функціональності, що виходять за рамки традиційних уявлень про В-клас.

Безпека, комфорт і задоволення від водіння - ось що виділяє Mazda 2 у своєму сегменті. Функціональний комплекс найсучасніших заходів безпеки Mazda i-ACTIVSENSE, що забезпечує спокій і впевненість водія за кермом, мультимедійна система нового покоління Mazda Connect, оснащена інтерфейсом людина-машина (HMI), пріоритетом роботи якої також є безпека. Нова Mazda2 пропонує справжню динаміку і драйв, допомагає своєму власнику бути індивідуальним, далекоглядним та підтримує його на шляху зростання і нових звершень.

Mazda 2 вже встигла стати автомобілем року в Японії 2014-2015, отримати престижну нагороду в галузі дизайну Good Design Gold Award 2014 і завоювати «Золоте кермо» у категорії В-класу.

 • Екстер'єр
 • Інтер'єр
 • Аксесуари
 • Галерея
 • Кодо

  Екстер'єр


  Красуня? Так! Стильна? Так! Оригінальна? Ні, унікальна!

  Нова Mazda2 для тих, хто не боїться виділятись. Для тих, хто звик затримувати на собі захоплені погляди. Для тих, хто підкреслює свою яскраву індивідуальність і пишається цим. Вона ідеальна для динаміки міста та енергії саме твого життя!

  Читати більше
 • Інтер'єр

  Інтер'єр


  Вже відпустило перехоплений подих від зовнішності? Час сісти за кермо. І ось вона мить кохання з першого погляду. Відчуй її….

  Хто б міг подумати, що у такій тендітній зовнішності схована справжня кабіна пілота?! Більш, ніж стильна, надсучасна, не очікувано простора. І до того ж з характером, який підходить саме тобі. Схоже, рішення прийняте?

  Читати більше
 • How-to
 • How-to
Дізнайтесь більше
Комплектації та Ціни
Завантажити брошуру
Аксесуари