Новини

Підготуй свою Mazda до яскравого драйву!

З 7 квітня по 25 травня 2014 року на СТО офіційної дилерської мережі Mazda в Україні діє весняна сервісна пропозиція. Скористайтесь акційними цінами і підготуйте своє авто до сонячних доріг літа!

З появою теплих променів квітневого сонця настав час перевірити, як Ваше авто витримало випробування зимовою негодою. Спеціалісти сервісних центрів Mazda швидко та кваліфіковано продіагностують причини ймовірних проблем, повернуть лакофарбовому покриттю зухвалий блиск нового авто. ДП «АВТО Інтернешнл», офіційний імпортер і дистриб’ютор Mazda в Україні, пропонує Вам 3 акційні пакети послуг: комплексна діагностика Mazda, MAXI діагностика Mazda (додатково до пакету комплексної діагностики) та SPA для кузова Вашої Mazda. На наших СТО якісне сервісне обслуговування стає ще більш доступним!

Комплексна діагностика Mazda − від 151 грн.!

До пакету входить комплекс заходів із перевірки елементів підвіски, гальмівної системи, амортизаторів, шин, двигуна, систем кондиціонування, освітлення й омивання вітрового скла.

Окрім того, кожен замовник комплексної діагностики авто гарантовано отримає індивідуальний подарунок від СТО Mazda!

MAXI діагностика Mazda − від 132 грн.!

Додатково до пакету комплексної діагностики Ви можете замовити MAXI діагностику Mazda. Працівники СТО перевірять роботу двигуна та паливних форсунок Вашого авто електронним тестером M-MDS. Також до пакету MAXI входять перевірка свічок запалювання, працездатності та ємності заряду акумулятора, поповнення рівня електроліту.

SPA для кузова Вашої Mazda − 373 грн.!

До SPA пакету входять мийка кузова автомобіля, чистка салону, нанесення захисного покриття «Waxoyl 100+».

На СТО офіційної дилерської мережі Mazda в Україні працюють досвідчені спеціалісти, які використовують найсучасніше обладнання. В автомобілях Mazda вони знають кожен гвинтик. Жодних сумнівів − Ваше авто буде в надійних руках.

Акція діє з 7 квітня по 25 травня 2014 року. Умови акції.

Для того, щоб записати свою Mazda на СТО, просто зареєструйтесь за телефоном гарячої лінії 0-800-50-18-15 або заповніть відповідну форму на сайті .