Новини

Оголошено ціни на дизельну Mazda CX-5 в Україні!

ДП «АВТО Інтернешнл», офіційний імпортер і дистриб'ютор Mazda в Україні, оголосив офіційні ціни на дизельну версію Mazda CX-5.

Кросовер Mazda CX-5 оснащений 2.2-літровим дизельним двигуном SKYACTIV-D (175 кінських сил), шестиступінчастою автоматичною коробкою передач і повним приводом. На вибір покупцеві пропонуються дві комплектації – Touring за ціною 382 200 грн. і Premium за ціною 432 600 грн. Продажі стартують 1 квітня 2014 р.

Mazda CX-5 стала справжнім інноваційним проривом автомобільного ринку завдяки технологіям SKYACTIV. Інженери Mazda виконали колосальну роботу, створивши автомобіль з чистого аркуша так, щоб кожна деталь працювала в абсолютній гармонії. І дизельний двигун SKYACTIV-D в черговий раз підтверджує це.

Розробники створили екологічно чистий, економічний і ефективний мотор, здатний подарувати неймовірне відчуття драйву. Найнижчий у світі ступінь стиснення (14:1) дозволяє зменшити кількість шкідливих викидів, а зниження тертя – зменшити витрати палива. У той же час інженери оптимізували момент загоряння так, щоб уникнути втрат ефективності, та успішно вирішили одвічну проблему запуску дизеля при -20С°. Усі ці зміни дозволили також зменшити вагу двигуна на 10%.

За низьких витрат палива (5,3 л на трасі) SKYACTIV-D з легкістю наповнить рухом агресивні форми дизайну Mazda СХ-5. Двигун має найвищий у конкурентній групі максимальний крутний момент – 420 Нм/2000 об.м.

Результат говорить сам за себе: на своїй батьківщині, традиційно бензиновому ринку Японії, Mazda CX-5 не лише стала першим кросовером з домінуючою часткою продажів  дизельних авто SKYACTIV-D, але й завоювала звання «Автомобіля року 2012». З квітня 2014 року, цей автомобіль стане доступним і для українських покупців.