Mazda СХ-5: нові горизонти задоволення


  Повністю новий екстер’єр та суттєво оновлений інтер’єр дозволили зробити цей компактний кросовер ще більш комфортним не тільки для водія, але і для всіх пасажирів. Доведена до досконалості концепція дизайну KODO ще більше підкреслює вишукану спортивність кузова. Більш зрілий дизайн відображає силу автомобіля, виражену поверхнями та лініями, його елегантність, виразність та чіткість форм.
  Новий червоний колір Soul Red Crystal, більш яскравий та глибокий одночасно, - це покращений та допрацьований Soul Red, що ще більше виділяє нову Mazda CX-5 з-поміж всіх інших автомобілів, підкреслює емоційність та динамічність моделі, а також надає додатковий об’єм фактурним формам кузова завдяки більш глибокому контрасту, особливо на рельєфних поверхнях.
  Новий просторий салон, центром якого є людина, став ще більш продуманим до дрібниць, створюючи атмосферу затишку та комфорту для всіх пасажирів. Сім’я та друзі гідно оцінять ці якості під час довгих подорожей.
  Передові технології i-Activsense надають водію ще більше допомоги в дорозі та дозволяють розслабитись та отримувати задоволення від поїздки.
  Насолоджуйтесь всіма перевагами нової СХ-5!

   

   

  Новий колір Soul Red Crystal

  Новий інтер’єр зосереджений на людині

  Точне рульове керування за допомогою технології G-Vectoring Control.

  Повний привід з системою I-ACTIV AWD

  Нові світлодіодні фари

  Максимальна швидкість:
  206 км/год *

  Прискорення:
  100 км/год за 9,0 секунд **

   

  * Значення для нової CX-5 SKYACTIV 2,2-D (175 л.с.) 4WD із 6-ступеневою автоматичною коробкою передач
  ** Значення для нової Mazda CX-5 SKYACTIV 2,5 (194 л.с.) 4WD із 6-ступеневою автоматичною коробкою передач

  Інновації Унікальність нової Mazda CX-5

  Дизайн

  Дизайн у дусі KODO базується на трьох ключових аспектах: «впевнений силует», «елегантні форми» та «ідеальна підгонка деталей», завдячуючи яким вдалося створити образ, що покращує красу та зрілу чуттєвість.
  І в той же час нова СХ-5 - відображення японської естетики: прості, але ідеально продумані форми, свобода від всього зайвого.
  Новий колір кузова Soul Red Crystal підкреслює красу філософії KODO, створює потужне враження насиченої емоціями енергії.

  Дизайн

  G-Vectoring Control

  Інтер’єр

  Безпека найвищого класу

  Галерея Відкрийте для себе СХ-5 в кожній деталі

  3D огляд Відкрийте для себе СХ-5 в кожній деталі

  Кольори оберіть колір для своєї СХ-5

  *
  Дізнайтесь більше
  Комплектації та Ціни
  Завантажити брошуру
  Аксесуари
  Детально про СХ-5